Z UDZIAŁEM KLASY WOJSKOWEJ Z ELEKTRYKA

         Dzień Sybiraka to okazja do złożenia hołdu cierpieniom, których doświadczyli zesłańcy, skazani na zagładę wskutek stalinowskich represji. Sybiracy spotykają się co roku 17 września, aby dać świadectwo prawdzie. W tym roku tradycyjnie, główne uroczystości odbyły się na Cmentarzu Komunalnym w Mielcu.

           Uczniowie klasy 1A i 2A technikum elektronicznego o profilu wojskowym z Elektryka, w dniach 24-26 maja br. razem z wychowawcą Romanem Gruszeckim i ks. Stanisławem Olszakiem przebywali w Beskidzie Sądeckim.

         W dniu 11.05.2015r., na zaproszenie pani dyrektor Urszuli Ruckiej i kadry pedagogicznej Przedszkola Miejskiego nr 8 w Mielcu, z wizytą u dzieci przebyli uczniowie klas technikum elektronicznego o profilu wojskowym : Jacek Gesing z kl.1A oraz klasa 2A z wychowawcą Romanem Gruszeckim.

         VI Mielecki Festiwal Nauki, w dniach 08 -09 maja 2015r., to dwudniowa impreza promująca świat techniki. W sobotę, w drugim dniu, Festiwal przeniósł się na mielecki Plac Armii Krajowej. ,,Leonardo” upłynął głównie na prezentacjach artystycznych uczniów mieleckich gimnazjów i był dniem otwartym.

        Już po raz szósty w Mielcu, w dniach 08-09 maja, został zorganizowany Festiwal Nauki, którego w tym roku motywem przewodnim był Leonardo da Vinci – wybitny artysta i genialny wizjoner. W Regionalnym Centrum Transferu Nowoczesnych Technologii Wytwarzania w pierwszym dniu festiwalu odbyły się pokazy, warsztaty, wykłady i konferencje.

w Tuszowie Narodowym

               W Tuszowie Narodowym odbyły się patriotyczne obchody Święta Konstytucji 3 Maja, z udziałem władz powiatowych ze Starostą powiatu mieleckiego Zbigniewem Tymułą oraz gminnych z wójtem Tuszowa Narodowego Andrzejem Głazem – gospodarzem uroczystości na czele.

   

Galeria - "Elektryk"

 

Wybrane pomoce dydaktyczne wykorzystywane w trakcie kształcenia zawodowego uczniów naszej szkoły.

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2019 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm