Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WCR w Mielcu

 

 

Konferencja w Państwowej Akademii Nauk Społecznych w Jarosławiu

Kampania ,,Nie damy się nabrać na e- papierosy, zastępcze substancje psychoaktywne …”

              

 

Dnia 15.11.2023 r. w Budynku Biblioteki PANS w Jarosławiu odbyła się konferencja pod tytułem:

,,Nie damy się nabrać na e- papierosy, zastępcze substancje psychoaktywne…”. Konferencja odbyła się pod Patronatem Honorowym Podkarpackiego Kuratora Oświaty mgr Małgorzaty Rauch
i Podkarpackiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego dr inż. Adama Sidora. W Auli uczelni zgromadziło się  250  przedstawicieli samorządów lokalnych, placówek szkolno – wychowawczych, nauczycieli, pedagogów, psychologów, rodziców i uczniów szkół podstawowych
i ponadpodstawowych, a także pielęgniarki i higienistki szkolne, pracownicy naukowi i studenci, pracownicy socjalni oraz policjanci. Celem konferencji było zapoznanie  uczestników ze szkodliwością i uzależnieniem od e- papierosów wśród dzieci i młodzieży szkolnej. Wysłuchano kilka prelekcji moderatorów, biorących udział w kampanii uświadamiającej wpływ e- papierosów na organizm człowieka.  ,,Młodzi Liderzy” ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych przedstawili krótkie filmy i prezentacje z działania w swoich placówkach szkolnych. W konferencji udział wzięli nauczyciele
z mieleckiego Elektryka: Beata Gruszecka i Roman Gruszecki – członkowie Szkolnego Koła Promocji Zdrowia. Ze względu na duże zainteresowanie tematem, konferencja transmitowana była na żywo, na kanale youtube.

   

Klasy mundurowe  

 

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2023 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.