„ Jakże nie płonąć w podzięce,  za dar najpiękniejszy, za wiedzę…”

       

 W dniu 13 października 2023 roku w ZS im. prof. J. Groszkowskiego odbyła się uroczysta akademia z okazji  250 Rocznicy Komisji Edukacji Narodowej z  udziałem Dyrektora Szkoły  Janusza Kotarby, wicedyrektor – Agnieszki  Kusak oraz  kierownika  szkolenia praktycznego – Ewy Bożek, nauczycieli, wychowawców i młodzieży szkolnej.

Życzenia dla wszystkich pracowników oświaty w ZS złożył  Samorząd Uczniowski.

Uroczystość rozpoczęła się od  referatu na temat  historii powstania  KEN, następnie młodzież ZS przygotowała część artystyczną, która była wyrazem podziękowań dla wszystkich nauczycieli, wychowawców  i  pracowników szkoły.

W przygotowanie uroczystości zaangażowali się następujący uczniowie: Kamuda Kacper(IVA), Kulik Damian (IID), Pyź  Gabriela i Katarzyna Jachym (IIF), Dąbrowski Michał (IVA), Markowski Maciej (IIA), Galas Oliwier (IVC).  Samorząd Uczniowski reprezentowali:  Czekaj Oliwia (IVA) i  Żelasko Eryk (IIB). Obsługą sprzętu zajęli się uczniowie z kl. IVC – Zasowski Łukasz oraz  Setera Dawid.

Na zakończenie uroczystości  Pan Dyrektor Janusz Kotarba  podziękował  młodzieży ZS  za życzenia i pamięć.

Opiekę nad młodzieżą przygotowującą część artystyczną  sprawowały panie: Halina Bednarz, Lucyna Maryniak we współpracy z biblioteką szkolną.

   

Klasy mundurowe  

 

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

Programy unijne  

 

Praktyki zagraniczne FERS

***************************

 

   

Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WCR w Mielcu

   
Copyright © 2024 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.