Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WCR w Mielcu

 

Julia Totoń z klasy 3E IV LO została laureatką VIII edycji ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mediach. Tytuł laureata zwalnia naszą uczennicę z postępowania kwalifikacyjnego na wybrane kierunki studiów prowadzone przez szesnaście wiodących uczelni w kraju, m. in. Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Jagielloński czy Uniwersytet Wrocławski. Warto przypomnieć, że uczennica elektryka przeszła przez wszystkie szczeble olimpiady, osiągając bardzo dobre wyniki w etapie okręgowym i wojewódzkim. W etapie centralnym, który odbył się 18 marca br., Julia znów potwierdziła swoje umiejętności, trafiając do wąskiego grona zwycięzców. Co ważne, mielczanka została jedyną laureatką z całego Podkarpacia. Opiekunem Julii był Dariusz Dudek.

   

Klasy mundurowe  

 

 

   

Jakość powietrza  

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2022 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.