Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WCR w Mielcu

 

         Uczniowie ZS od wielu lat uczestniczą w kolejnych edycjach Olimpiady Przedsiębiorczości. Olimpiada jest formą współzawodnictwa edukacyjnego, podczas którego oceniane są: wiedza, umiejętności oraz postawy (w tym przede wszystkim szeroko rozumiane postawy przedsiębiorcze), a także wyrażające je zachowania przedsiębiorcze.

         Celem głównym Olimpiady jest wzbudzenie oraz wzmocnienie zachowań przedsiębiorczych uczniów szkół ponadpodstawowych z całej Polski.

         Hasło przewodnie siedemnastej edycji Olimpiady to: „Strategie inwestowania na rynku kapitałowym”. Dotyczy ono przede wszystkim takich obszarów jak: rynki obrotu papierami wartościowymi, ryzyko i  strategie inwestycyjne, zachowania inwestorów oraz inwestycje alternatywne.

         2  grudnia 2021 odbył się Szkolny Etap XVII edycji  Olimpiady. Był on trudny ze względu na ograniczony czas odpowiedzi oraz na poziom trudności zadawanych pytań. Co więcej, poprawnych odpowiedzi było kilka, a za błędną odpowiedź, bądź jej brak odejmowano punkty. W Szkolnym Etapie wzięli udział uczniowie : Elżbieta Szostek, Igor Jajeśnica  (3Bg), Jakub Witaszek, Oskar Wrzesień, Paweł Styczeń (3A), Kamil Kukla, Gabriel Kovacevic (3C).

Za wszystkich trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

              Opiekunami merytorycznymi uczniów były panie : Wioleta Pezda, Zofia Fijałkowska, Natalia Trela. Funkcję koordynatora Olimpiady  pełniła pani Natalia Trela.

   

Klasy mundurowe  

 

 

   

Jakość powietrza  

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2022 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.