Fryzura, oprócz stroju, jest najważniejszym elementem stylizacji okazjonalnej. Warto dokładnie przemyśleć jej formę. Fryzura okazjonalna powinna dodać nam elegancji i szyku, z pewnością powinna różnić się od codziennej stylizacji. Głównym zadaniem fryzury okazjonalnej jest dopełnienie całej stylizacji i podkreślenie kobiecości.

Uczennice Technikum Usług Fryzjerskich w ZS im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu, poprzez okno kamery i pod kierunkiem nauczyciela Pani E. Grzelak, wykonały subtelne, oryginalne fryzury okazjonalne, z elegancją i kunsztem, biorąc pod uwagę nadchodzące święta. Wykonane fryzury są dowodem, że na odległość też można się praktycznie uczyć i się nauczyć. Pomimo zdalnego nauczania, dajemy radę! Efekty pracy młodzieży są piękne i warte docenienia.  Powyżej kilka prezentacji fryzur okazjonalnych uczennic klas pierwszych i drugich TUF w Mielcu.

   

Klasy mundurowe  

   

Jakość powietrza  

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2021 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm