W bieżącym roku obchodziliśmy 102. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.  Z tej okazji młodzież i nauczyciele Zespołu Szkół im. prof. J. Groszkowskiego wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”. Dokładnie o godzinie 11:11, za pomocą komunikatorów, społeczność szkolna wspólnie odśpiewała „Mazurka Dąbrowskiego”, by w ten sposób oddać hołd bohaterstwu, odwadze i umiłowaniu wolności naszych przodków. W patriotycznym przedsięwzięciu uczestniczyło 1 540 placówek oświatowych z województwa podkarpackiego.

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm