Tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej obchodzony w Zespole Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu odbywał się z zachowaniem ścisłych norm sanitarnych. Mimo szeregu obostrzeń, w auli elektryka udało się zgromadzić przedstawicieli całej społeczności szkolnej – nauczycieli, rodziców i uczniów. Zebranych przywitała dyrektor ZS, pani Lidia Gereło, która podziękowała wszystkim za rok wytężonej pracy odbywającej się w cieniu groźnej pandemii. Na osłodę niefortunnych miesięcy dyrekcja, przy współpracy z radą rodziców, zaproponowała wszystkim cukiernicze specjały. Niespodziankę sprawili też sami uczniowie, przygotowując nagrany w tajemnicy film z życzeniami dla wszystkich pracowników szkoły. W jego realizacji uczestniczyła młodzież klas I A, I C, I D i I F, zaś samo przedsięwzięcie było częścią większego projektu wokalno-edukacyjnego, którego pomysłodawczyniami były panie: Jolanta Dudzik, Diana Tomza i Aneta Hyjek.

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm