18 grudnia 2019 r. siedmioro uczniów klas trzecich i czwartych technikum  w Zespole Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego   przystąpiło do pierwszego ( wstępnego )  etapu XVI  Międzynarodowej Olimpiady Języka Angielskiego zorganizowanej   przez Wyższą Szkołę Ekonomiczno-Humanistyczną w Bielsku Białej.

Celem olimpiady jest propagowanie wiedzy na temat kultury, literatury, geografii i języka państw angielskiego obszaru językowego, rozwijanie uzdolnień uczniów, pobudzanie twórczego myślenia, zachęcanie do współzawodnictwa, wspomaganie zdolności stosowania zdobytej wiedzy w praktycznym działaniu, a także lepsze przygotowanie uczniów do nauki w szkołach wyższych.

Do etapu drugiego dopuszczone zostaną osoby, które przejdą z wynikiem pozytywnym przez etap wstępny uzyskując co najmniej minimalną liczbę punktów ustaloną przez organizatora.

Szkolny etapu olimpiady przeprowadziły nauczycielki języka angielskiego: Magdalena Surdej i Natalia Trela.

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm