W dniach 18-22.11.2019r  z inicjatywy Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości odbył się w całym kraju, już po raz XV Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Nasza szkoła jak co roku aktywnie włączyła się w udział w tym przedsięwzięciu. W w/w dniach odbyło się w szkole szereg spotkań uczniów z przedsiębiorcami i przedstawicielami instytucji współpracujących z biznesem. W spotkaniach uczestniczyli: Powiatowy Rzecznik Konsumentów, Urząd Skarbowy, Bank PKO BP S.A., Hotel Atena, Hotel Polski, Zielona Budka sp. z o.o., Autopart sp. z o.o., RGPlus sp. z o.o., Bury sp.z o.o.

Dziękujemy wszystkim przedstawicielom  za ciekawe prezentacje, upominki dla uczniów / Urząd Skarbowy, Bank PKO BP S.A./ , lodowy poczęstunek dla uczniów -  firma Zielona Budka i nagrody Firma Bury sp. z o.o.   Zapraszamy w przyszłym roku!

Szkolnymi koordynatorami programu byli nauczyciele: Lubomira Trela i Janusz Kotarba.

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm