15 listopada 2019 odbyła   się XXIX edycja Konkursu  Poezji Religijnej. Zespół Szkół im. Janusza Groszkowskiego reprezentowali pierwszoklasiści i tegoroczni debiutanci - Patrycja Cierpik( 1Bg) i  Patryk  Kasprzak (1C). Patryk Kasprzak zdobył tytuł  laureata rejonowych eliminacji XXIX Konkursu Poezji Religijnej i będzie reprezentował  Zespół Szkół w finale wojewódzkim. Patrycja Cierpik tydzień  temu zdobyła III nagrodę  w Powiatowym Konkursie " Barwy Mojej Ojczyzny". Opiekunem uczniów jest P. Marzena Czubecka.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm