Uczniowie klasy 3A technikum elektronicznego o profilu wojskowym w dniu 05.11.2019 r. przebywali w Grzybowie k/Mielca. Na placu gier ,,Alcatraz”, w otoczeniu leśnym wzięli udział w grze – kolorowej wojnie na kulki z farbą zwanej paintball. Każdy uczestnik gry otrzymał specjalne umundurowanie oraz sprzęt do gry. Sędzia zawodów zapoznał uczestników z zasadami gry oraz przeprowadził instruktaż bezpieczeństwa w czasie jej trwania. Uczniowie z zapałem przystąpili do gry, która przebiegła w doskonałej atmosferze uśmiechu i radości z jej uczestnictwa. Po jej zakończeniu był plenerowy grill. Opiekunami wycieczki sportowo – rekreacyjnej byli nauczyciele: Janusz Kotarba i Roman Gruszecki (wychowawca klasy).

                                                                                      Zdjęcia i tekst: Roman Gruszecki.

   

Galeria - "Elektryk"

 

Wybrane pomoce dydaktyczne wykorzystywane w trakcie kształcenia zawodowego uczniów naszej szkoły.

   

Maturzysto !  

egzamin dojrzałości już za . . . 69 dni
   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm