Grupa projektowa Elektro – Helios z Zespołu Szkół im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu uczestniczyła w V edycji konkursu Badawczego Fundacji Banku Ochrony Środowiska uzyskując w nim wysokie 5 miejsce w kraju, premiowane nagrodami rzeczowymi dla uczestników. W skład grupy projektowej wchodzili uczniowie klasy 3C (technik mechatronik): Szymon Jezuit, Karol Wypasek, Piotr Ofiara, Hubert Kobylarz, Kamil Kufel, Kamil Leśniak, Dawid Lewandowski, Szymon Posłuszny, Robert Rybak i Tomasz Kubisztal. Opiekunem grupy była pani Marzanna Mazur – Witek.

 

https://postawnaslonce.pl/

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm