Fundacja Banku Ochrony Środowiska po raz piąty zorganizowała ogólnopolski, szkolny projekt edukacyjny „Postaw na Słońce”. Celem projektu jest upowszechnienie wiedzy na temat Odnawialnych Źródeł Energii i korzyści dla środowiska wynikających z ich stosowania. Spalanie paliw kopalnych jest przyczyną smogu i zmian klimatycznych. Projekt ma uświadamiać uczniom skutki wynikające z użytkowania tradycyjnych źródeł energii.

Konkurs podzielony został na część filmową i część badawczą Zespół Szkół im. prof. J. Groszkowskiego zgłosił team do części badawczej. W skład grupy wchodzą uczniowie klasy 2C: Karol Wypasek, Dawid Lewandowski, Szymon Posłuszny, Robert Rybak, Kamil Kufel, Piotr Ofiara, Hubert Kobylarz, Szymon Jezuit, Kamil Leśniak i Tomasz Kubisztal. Opiekunem grupy jest Marzanna Mazur – Witek. Do konkursu zgłosiło się 56 szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski.  Rozgrywka składa się z dwóch etapów, obecnie za nami jest Etap I „Energia słońca dla domu”, po którym zdobyliśmy 594,33 punków, dało nam to 13 miejsce w Polsce. Przed nami Etap II „Zarabiaj na słońcu”.

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2019 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm