Uczennice klas III E: Klaudia Dunaj, Natalia Strycharz, Mariola Włodarz, Marcelina Kubat z Technikum Usług Fryzjerskich, w ramach doskonalenia zawodowego oraz preorientacji zawodowej, w dniu 28.02.2019 r. wraz z opiekunem Panią Iwoną Żolą przeprowadziły warsztaty fryzjersko-kosmetyczne pt. „Pielęgnacja włosów i skóry głowy”.
Uczestnikami kursu była młodzież Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz Szkoły Przysposabiającej do Pracy, Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczych w Mielcu. Organizatorem i opiekunem uczennic prowadzących warsztaty była nauczycielka przedmiotów zawodowych z fryzjerstwa w ZS - Pani Iwona Żola, natomiast pomysłodawcą warsztatów była Pani Małgorzata Węgrzyniak - nauczycielka Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno -Wychowawczych w Mielcu .


W ramach zajęć uczniowie zapoznali się z zasadami właściwej pielęgnacji włosów i skóry głowy, uczyli się jak zadbać o higienę i jak dobierać preparaty, a na koniec uzyskali szereg cennych rad potrzebnych w codziennej pielęgnacji włosów. Uczennice ZS zaprezentowały przybory, narzędzia, aparaty fryzjerskie, a podczas zajęć praktycznych pokazały swoje umiejętności zmieniając wizerunek uczniów poprzez dobór uczesań do typu urody. Dużą popularnością cieszyły się fryzury z elementami warkoczy i koki. Na zakończenie uczennice z ZS otrzymały pamiątkowe breloczki.

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2019 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm