Dwie uczennice elektryka, Katarzyna Soja (IV TE) i Żaneta Skoczylas (IV TE), zostały laureatkami krajowych eliminacji V Ogólnopolskiego Konkursu Lekcja historii i sztuki z Jackiem Kaczmarskim. Zadaniem dziewczyn było napisanie minimum czterostronicowego opowiadania dotyczącego biografii wybranego żołnierza Legionów Polskich, którego losy związane były z regionem mieleckim. Jury złożone pracowników dydaktycznych Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego zakwalifikowało teksty obu uczennic do ścisłego finału, który odbędzie się 10 grudnia 2018 roku w Krakowie. Warto wspomnieć, że oprócz sukcesu indywidualnego, Kasia i Żaneta – wraz z Magdaleną Gułą i Weroniką Ukleją – wystąpią też w konkursie drużynowym zaplanowanym na 11 grudnia. Zwycięzcy zawodów otrzymają indeksy na cztery kierunki prowadzone przez Uniwersytet Jagielloński. Patronat nad imprezą objęli: Ministerstwo Edukacji Narodowej, Miasto Kraków, Fundacja Lotto, Województwo Małopolskie, Wydział Polonistyki UJ i Muzeum Armii Krajowej gen. Emila Fieldorfa "Nila" w Krakowie. Opiekunem uczennic był Dariusz Dudek.

 

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2019 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm