Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WKU Mielec

 

 

Dnia 13 października z okazji Święta Edukacji Narodowej w naszej szkole miała miejsce uroczysta akademia.

 

 

 

 

 Została przygotowana przez uczniów szkoły pod kierunkiem pana Wiesława Strycharza , pani Anny Bajor oraz pana Pawła Jajko.  Po tradycyjnym „ Sto lat”, uczniowie podziękowali za trud nauczania wierszem i piosenką, czasami żartobliwą. Uroczystość poprowadziły uczennice Aneta Celek oraz Izabela Jemioło z klasy III f. Niejednokrotnie uśmiech na twarzach gości wywołały mądrości życiowe uczniów wypisywane w zeszytach, o których nie śniło się nawet  filozofom. Zaprezentowali je Wojciech Krawczyk i Łukasz  Babula z klasy III c. Piosenką publiczność zachwyciła Agnieszka Zielińska z klasy  II f oraz Karolina Trześniowska z klasy IIH . Niemały aplauz widowni wzbudził wieczorowy pokaz mody w wykonaniu uczennic klasy I f  , II f i III f  przygotowany pod kierunkiem pani Teresy Szczepańskiej oraz pani Iwony Żoli. Muzyczna oprawę uroczystości przygotował Bartłomiej Karczmarczyk z klasy I f z pomocą kolegów: Radosława Warjasa i Mateusza Skiby z klasy IV c.  Podziękowania należą się także uczennicom z klasy III f : Natalii Siwej i Paulinie Kruk , które pięknie udekorowały aulę na to wydarzenie. Wszystkim nauczycielom  życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego...

   

Klasy mundurowe  

 

 

   

Jakość powietrza  

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2022 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.