Uczniowie klasy 2A technikum elektronicznego o profilu wojskowym z Elektryka w dniu 15.10.2018r. przebywali w Grzybowie k/Mielca. Na specjalnie przygotowanym placu zabaw ,,Alcatraz”, wzięli udział  w grze zwanej paintball – kolorowej wojnie na kulki z farbą. Każdy uczestnik gry otrzymał pełne umundurowanie oraz sprzęt do gry. Prowadzący grę sędzia przeprowadził instruktaż, wyjaśnił zasady jakie obowiązują podczas jej przebiegu. A później była gra, w której wszyscy przy pięknej pogodzie doskonale się bawili. Po jej zakończeniu tradycyjnie był grill – pieczenie kiełbasy i mięsa. Opiekunami wycieczki sportowo – integracyjnej byli nauczyciele: Roman Gruszecki (wychowawca klasy) i Hubert Kardyś.

                                                                                 Tekst: Roman Gruszecki

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Maturzysto !  

egzamin dojrzałości już za . . . 17 dni
   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2019 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm