I półrocze

03.09.2018 – 21.12.2018

Spotkania z rodzicami:

12 września 2018 r. – rodzice klas pierwszych

13 września 2018 r. – rodzice klas maturalnych

23 października 2018 r. – rodzice wszystkich klas

5 grudnia 2018 r. – dyżur nauczycieli dla chętnych uczniów

 

Wywiadówka śródroczna: 08 – 09 stycznia 2019 r.

 

Klasyfikacja śródroczna:

12 grudnia 2018 r. – oceny proponowane

19 grudnia 2018 r. – oceny ostateczne

 

II półrocze

22.12.2018 – 26.04.2019 (klasy IV)

22.12.2018 – 21.06.2019 (pozostałe klasy)

Spotkania z rodzicami:

10 – 11 kwietnia 2019 r. – rodzice wszystkich klas

29 maja 2019 r. – dyżur nauczycieli (dla chętnych uczniów)

 

Klasyfikacja końcoworoczna klas IV:

5 kwietnia 2019 r. – oceny proponowane

19 kwietnia 2019 r. – oceny ostateczne

26 kwietnia 2019 r. – uroczyste rozdanie świadectw ukończenia szkoły

 

Klasyfikacja końcoworoczna pozostałych klas:

7 czerwca 2019 r. – oceny proponowane

17 czerwca 2019 r. – oceny ostateczne

21 czerwca 2019 r. – uroczyste zakończenie r.sz. 2018/19

 

Terminy ferii i przerw świątecznych:

23 grudnia – 31 grudnia 2018 r. – zimowa przerwa świąteczna

11 lutego – 24 lutego 2019 r. – ferie zimowe

18 kwietnia – 23 kwietnia 2019 r. – wiosenna przerwa świąteczna

 

Proponowane dni wolne od zajęć dydaktyczno – wychowawczych w.sz. 2018/19

 

 

Technikum:

19 października 2018 r.

2 listopada 2018 r.

9, 10 stycznia 2019 r.

2 maja 2019 r.

6, 7, 8 maja 2019r.

19 czerwca 2019 r.

Zasadnicza Szkoła Zawodowa i Branżowa Szkoła I stopnia:

19 października 2018 r.

2 listopada 2018 r.

2 maja 2019 r.

6, 7, 8 maja 2019r.

 

 

Egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe – zgodnie z harmonogramem CKE

Egzamin maturalny – zgodnie z harmonogramem CKE

 

 

 

 

Zajęcia dodatkowe przygotowujące do matury lub egzaminów zawodowych:

Nauczyciel

klasa

Dzień

Godzina

Sala

A. Bajor

4d

wtorek

od 16 X do połowy IV

 

13.35 - 14.20

25

 

M. Wydrzyńska

 

4a

środa

8.00 - 8.45

27

 

M. Rucki

 

4d,4b

wtorek

14.30 – 15.15

27

 

M. Krępa

 

4b, 4c

piątek

13.35 – 14.20

27

 

M. Barnaś

 

4e

wtorek

15.35 – 16.20

57

 

A. Batko

 

4b, 4c

wtorek

12.45 – 14.30

38

 

H. Bednarz

 

4b, 4c

nieparzysty Pn

15.10 – 16.40

24

 

D. Dudek

 

4a, 4e

czwartek

piątek

14.00 – 15.25

13.45 – 14.30

24

10/23

 

P. Kolb

 

p. mechatr.

czwartek

14.30 – 15.15

30

 

M. Surdej

 

4d

piątek

13.35 – 14.20

43

 

E. Kozdęba

 

4e

środa

7.10 -7.55

2

 

T. Szczepańska

 

4e

środa

czwartek

12.45 – 13.30

42

 

 

                                   

   SZKOLNY KLUB SPORTOWY

Dzień

Nauczyciel

Dziedzina sportu

Godzina

poniedziałek

 

Paweł Jajko

 

Koszykówka

15:10 -16:30

 

Hubert Kardyś

 

unihokej

7:00 - 8:00

środa

 

Roman Gruszecki

 

piłka nożna

7:00 - 8:00

 

Leszek Osipiak

 

piłka siatkowa

15:30 - 17:00

 

Roman Zboch

 

tenis stołowy

14:00 - 15:00

 

Agnieszka Kusak

 

rekreacja ruchowa w fitness

14.25 - 15.10

czwartek

 

Hubert Kardyś

 

unihokej

7:00 - 8:00

piątek

 

Paweł Mrozik

 

piłka nożna

16:30 -17:30

 

Roman Gruszecki

 

piłka nożna

7:00 - 8:00

 

 

 

Zajęcia dodatkowe wyrównawcze, wspomagające, dodatkowe:

Nauczyciel

Przedmiot / Typ zajęć

Klasa/ Uczeń

Dzień

Godzina

Sala

H. Bednarz

j. polski

wszystkie

parzysty Pn

15.10 – 15.55

24

L. Maryniak

j. polski

wszystkie

parzysty Pn

15.10 – 15.55

25

M. Krępa

fizyka

wszystkie

parzysty Pn

15.10 – 15.55

27

N. Kolin

podstawy elektrotechniki

1k, 2k

środa

13.45 – 14.30

36

M. Wydrzyńska

matematyka

klasy pierwsze

czwartki IX

7.10 - 7.55

27

R. Rucki

matematyka

klasy pierwsze

czwartki X

7.10 - 7.55

27

M. Barnaś

matematyka

klasy pierwsze

czwartki XI

7.10 - 7.55

57

A. Batko

matematyka

klasy pierwsze

czwartki XII

7.10 - 7.55

11

M. Wydrzyńska

matematyka

J. Głaz

piątki IX

czwartek X

7.10 - 7.55

7.10 - 7.55

5

27

R. Król

j. niemiecki

wszystkie

czwartek

13.45 – 14.30

38

P. Kolb

p. mechatr.

wszystkie

czwartek

14.30 – 15.15

30

E Kozdęba

chemia

wszystkie

środa

7.10 - 7.55

2

W. Cupiał

Do olimpiady

zawodowe

wg potrzeb

31

M. Mazur - Witek

geografia

wszystkie

środa

14. 20 -15.05

4

J. Cichoń

zawodowe

wszystkie

środa

15.15 – 16.00

29

W. Pezda

wyrównawcze

wszystkie

wtorek

9.50 – 10.35

61

L. Trela

Wyrównawcze, próby teatru

Wszystkie +1d

czwartek

14.20 – 15.05

61

M. Ciszewska

Wyrównawcze i olimpiady

Kl. zawodowe

wg potrzeb

37

I. Żola

Innowacja pedagogiczna

1 sobota miesiąca (październik, listopad, grudzień, marzec, kwiecień); styczeń ( druga sobota),

luty (ferie zimowe),  maj (trzecia sobota),

42

I. Żola

Praca z uczniem zdolnym

wtorek

14.00-15.00

42

T. Szczepańska

Konkursy

kl. zawodowe i technikum

Środa, czwartek

12.45 – 13.30

42

             

 

 

 

 Dyżury przeznaczone na poprawianie ocen przez uczniów:

DZIEŃ

Nauczyciel

Godzina

Sala

poniedziałek

P. Rzeźnik

7.10 – 7.55

35

M. Roczniak

50

W. Cupiał

31

A.       Batko

11

P. Kolb

11.40 – 12.25

30

M. Byrska

11.50 – 12.36

33

A. Kusak

14.25 – 15.10

52

G. Kulczyk

52a

L. Maryniak (parzyste)

15.10 – 15.55

25

M. Krępa

27

wtorek

T. Szczepańska

9.50 – 10.35

42

M. Borek

10.55 – 11.40

4

L. Rybak

55

A. Kusek - Pietryka

11.50 – 12.35

23

A. Jewuła

12.35 –13.30

 

J. Cichoń

50

A. Bajor

13.55 – 14.20

25

E. Bożek

14.20 – 15.05

57

I. Żola

14.30 – 15.15

prac.

A. Kilian

15.15 – 16.00

52

R. Gruszecki

15.30 – 16.15

59

środa

J. Lelito

11.50 – 12.35

9

M. Surdej

13.35 – 14.20

43

N. Kolin

13.45 – 14.30

36

J. Kotarba

14.25 – 15.10

5

L. Trela

61

P. Kolb

15.25 – 16.10

30

E. Kozdęba

15.10 – 16.00

2

czwartek

M. Wydrzyńska

7.10 - 7.55

27

W. Walat

28

R. Osiczko

38

M. Barnaś

10.55 – 11.40

zapl. 42

W. Pezda

12.40 – 13.25

61

R. Gancarczyk

13.35 – 14.20

13

L. Gereło

14.25 – 15.10

26

M. Mazur - Witek

15.10 – 15.55

4

piątek

D. Kania - Pomykała

8.55 – 9.40

 

J. Wójcik

12. 00 – 13.00

30

D. Dudek

13.45 – 15.00

10

M. Rucki

14.20 – 15.05

38

 

   

   

Uczelnia patronacka  

   

Gazetka szkolna  

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 Comenius



Projekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   

Statystyki  

Odsłon artykułów:
3192212
   

Odwiedza nas 98 gości oraz 0 użytkowników.

   
Copyright © 2018 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm