DEDYKOWANY PAMIĘCI IRENY SENDLEROWEJ

       Szkolny Konkurs Ortograficzny o tytuł Mistrza Ortografii Zespołu Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu został rozstrzygnięty. I miejsce i tytuł Mistrza Ortografii Szkolnej zdobył uczeń klasy I C Rober Rybak, II miejsce należy do uczennicy klasy I D Wiktorii Zięby, III miejsce zajęła uczennica klasy I D Martyna Węglarz. Kolejna edycja konkursu ortograficznego adresowana była do wszystkich uczniów klas pierwszych Technikum Nr 4. Potyczki ortograficzne odbyły się w trzech turach. Do drugiego etapu zakwalifikowało się 20 uczniów. W trzecim ostatnim etapie konkursu wystartowało już tylko 6 osób. Byli to: Robert Rybak –kl. I C, Krzysztof Brzychcy- kl. I E, Wiktoria Zięba- kl. I D, Martyna Węglarz –kl. I D, Miłosz Kilian kl. I A,Marcin Stec- kl. I E. Teksty dyktand drugiej i trzeciej tury nawiązywały do życia i działalności Ireny Sendlerowej, której rok 2018 został poświęcony. Uczniowie mieli okazje zapoznać się z zasługami tej wybitnej postaci. Konkurs ortograficzny przeprowadziła pani Halina Bednarz i pani Marta Stachura .

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Maturzysto !  

egzamin dojrzałości już za . . . 41 dni
   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2019 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm