Szkoła okiem kamery

Film promocyjny

   

Już po raz dziewiąty uczniowie z klas maturalnych Zespołu Szkół  im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu obejrzeli  spektakl teatralny Żyd na beczce  przygotowany przez kieleckich aktorów. Przedstawienie odbyło się w dniu 27 lutego 2018 roku w sali SCK w Mielcu.

 Kolejny rocznik, przygotowujący się do matury ,mógł poznać historię Marka Edelmana, którą spisała Hanna Krall.  Młodzież zgłębiała problem Holocaustu i powstania w warszawskim getcie. Dopełnieniem tematu były pogadanki w klasie, dotyczące tragicznej sytuacji Żydów mieleckich w czasie II wojny światowej oraz zapalenie zniczy w miejscu upamiętniającym spalenie synagogi.

Wyjście młodzieży zorganizowały polonistki: Lucyna Maryniak i Halina Bednarz.

   

   

Uczelnia patronacka  

   

Gazetka szkolna  

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   

Statystyki  

Odsłon artykułów:
3251736
   

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

   
Copyright © 2018 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm