Akcje charytatywne w naszej szkole mają długą tradycję. Co roku staramy się odpowiedzieć na potrzeby tych, którzy znaleźli się w trudnej życiowej sytuacji i tych, jak zwierzęta, całkowicie zależnych od człowieka. W bieżącym roku szkolnym zajęliśmy się potrzebami Domu Dziecka w Skopaniu.

Przed Świętami Bożego Narodzenia w Zespole Szkół została zorganizowana akcja charytatywna na rzecz dzieci z Domu Dziecka. Staramy się poprzez okazywaną pomoc, kreować  u naszych uczniów dobre postawy, uczące poszanowania dla innych ludzi, ich uczuć i praw, a także premiujące zachowania prospołeczne i wolontariat. Kampania ta realizowana była w szkole,  bo to miejsce największej aktywności młodzieży, oraz przestrzeń, gdzie dokonuje się wymiana poglądów o świecie rzeczywistym. To nie tylko miejsce zdobywania wiedzy lecz środowisko gdzie kształtują się postawy młodych ludzi

Doceniamy fakt, ze nasi uczniowie potrafią dzielić się z innymi tym co mają. Robią to z radością. Obdarowane dzieci  były wzruszone i wdzięczne za pomoc. Nikt nie spodziewał się takich prezentów przed świętami. Akcję koordynowały pani Ewa Bożek oraz Dorota Kania-Pomykała. Klasy które wspomogły zbiórkę ozdób świątecznych to IV b, I d, I c, III m, II d.
Dlatego raz jeszcze wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powyższej akcji mówimy po prostu DZIĘKUJEMY!

   

   

Klasy mundurowe  

   

Uczelnia patronacka  

   

Gazetka szkolna  

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   

Statystyki  

Odsłon artykułów:
3373839
   

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

   
Copyright © 2019 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm