W bieżącym roku szkolnym Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego przystąpił   do realizacji projektu edukacyjnego w ramach programu eTwinning. Program promuje  współpracę szkół z wykorzystaniem technologii komunikacyjno-informacyjnych  i umożliwia uczestnikom podnoszenie kompetencji językowych, rozwijanie umiejętności kluczowych oraz związanych z pracą w wielokulturowym zespole.

         Projekt  pt.   „Poetry Club”   realizowany będzie   za pomocą mediów elektronicznych wspólnie ze szkołami z Włoch, Hiszpanii, Rumunii  oraz Turcji.  Jego głównym celem jest poszerzenie wiedzy i umiejętności uczniów w zakresie języka angielskiego  poprzez obcowanie z poezją. Uczestnicy projektu będą m.in. dzielić się informacjami  o dorobku literackim swych najwybitniejszych poetów   oraz podejmować próby tłumaczenia ich wierszy na język angielski.     

         Zadania projektowe wykonywać będą uczniowie klasy 3d technikum hotelarskiego pod kierunkiem Magdaleny Surdej, która jest szkolnym koordynatorem projektu. 

   

   

Klasy mundurowe  

   

Uczelnia patronacka  

   

Gazetka szkolna  

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   

Statystyki  

Odsłon artykułów:
3373808
   

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.

   
Copyright © 2019 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm