Zespół Szkół im. prof. J. Groszkowskiego po raz kolejny 10 grudnia 2017 roku wziął udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Mielcu. Bieżący rok był wyjątkowy przede wszystkim dlatego, że Jarmark odbywał się na Rynku, co dodało mu dużo uroku. Wyjątkowy był również dlatego, że wzięła w nim udział rekordowa ilość wystawców bo aż pięćdziesięciu. Produkty oferowane przez stoiska były bardzo różnorodne m.in. ozdoby świąteczne, miody, wędlina i chleb, wypieki.

Nasze stoisko oferowało prace wykonane przez uczniów, a wśród nich kolorowe bombki, choinki , stroiki świąteczne, pierniczki, ciasteczka. Prezentacją i sprzedażą zajęli się uczniowie klasy 4A - Mirek Włodarz, Mateusz Wojczekowski, Konrad Guzior, Patryk Pasela, Jacek Gesing i Patryk Ślazyk, klasy 4D - Martyna Butryn i Weronika Kysiak, klasy 3A - Nikolas Skowron i Radek Tetlak, klasy 2A - Laura Michoń, Andżelika Straż, Sylwia Pisarczyk i Wiktoria Bartkowicz, z klasy 1C - Szymon Kierepka, Mikołaj Rusin i Paweł Wiech. Dziękujemy im za reprezentowanie szkoły

Ciasteczka sprzedawane na Jarmarku i te przeznaczone do częstowania gości upiekły uczennice z klasy 2D pod opieką Zofii Fijałkowskiej.

Uczniami w trakcie Jarmarku opiekowały się panie Zofia Fijałkowska, Marzena Roczniak, Teresa Szczepańska, Iwona Żola i Marzanna Mazur - Witek.

   

   

Klasy mundurowe  

   

Uczelnia patronacka  

   

Gazetka szkolna  

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   

Statystyki  

Odsłon artykułów:
3373857
   

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

   
Copyright © 2019 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm