W dniu 5.12.2017 w naszej szkole gościła grupa uczniów z Gimnazjum nr 2 w Mielcu wraz z nauczycielami. Zaproszeni goście brali udział wprzygotowanych warsztatach zawodowych z gastronomii, fryzjerstwa, elektryki, mechatroniki oraz w ćwiczeniach z musztry z klasą wojskową. Warsztaty zostały przygotowane przez panią Ewę Bożek. Uczniowie wraz z towarzyszącymi im nauczycielami zostali powitani przez dyrektora Zespołu Szkół Zbigniewa Witka, który krótko opowiedział o historii naszej szkoły oraz przedstawił ofertę edukacyjną ZS. Następnie goście mieli możliwość oglądnięcia krótkiego filmu promującego ZS. Po pokazie uczestnicy zostali podzieleni na grupy i przydzieleni do poszczególnych klasopracowni: gastronomia – pani Zofia Fijałkowska, pani Agnieszka Kusak, fryzjerstwo – pani Iwona Żola, pani Teresa Szczepańska, mechatronika – pan Paweł Kolb, elektryka i elektronika – pan Robert Gancarczyk, wojskowość – pan Leszek Osipiak. Uczniowie wykonywali pod nadzorem naszych nauczycieli oraz swoich starszych kolegów różne praktyczne zadania. Gimnazjaliści mieli możliwość bliżej poznać zawody, które stanowią ofertę edukacyjną ZS. Uczestnicy warsztatów byli pod wrażeniem profesjonalizmu i przygotowania naszych nauczycieli oraz okazywali duży entuzjazm i zadowolenie z zaproponowanych im zajęć. Mamy nadzieję, że w przyszłości spotkamy ich znowu w naszych szkolnych ławach.

   

   

Uczelnia patronacka  

   

Gazetka szkolna  

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   

Statystyki  

Odsłon artykułów:
3247491
   

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

   
Copyright © 2018 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm