Szkoła okiem kamery

   

         Miło nam poinformować, że projekt Podzielmy się bioróżnorodnością ( Let’s share biodiversity) realizowany przez naszą szkołę w ramach programu eTwinning we współpracy z hiszpańską szkoła IES  A  Basella, Vilanova  de  Arousa  (Pontevedra)  spotkał się z uznaniem i zainteresowaniem innej europejskiej szkoły.  Przedstawiciele tureckiej placówki Burdur Bilim ve Sanat Merkezi zwrócili się z prośbą o możliwość przestąpienia do naszego projektu.  Ich wniosek uzyskał   aprobatę i od 02 grudnia br turecka szkoła jest trzecim partnerem w projekcie.


        10 listopada br. Narodowe Biuro eTwinningu zaakceptowało i zatwierdziło do realizacji projekt  autorstwa  nauczycielki geografii Marzanny Mazur-Witek „Podzielmy się bioróżnorodnością” ( Let’s share biodiversity). Projekt ten od grudnia br. realizowany będzie    w ramach programu eTwinning wspólnie z hiszpańską szkołą IES A Basella, Vilanova de Arousa  (Pontevedra). Znalezienie hiszpańskiego partnera do wspólnej pracy nad projektem było możliwe dzięki staraniom nauczycielki języka angielskiego Magdaleny Surdej, która zajmuje się także translatorycznym aspektem projektu.
     eTwinning  to edukacyjny program Unii Europejskiej  promujący wykorzystywanie technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) w szkołach europejskich. Jego najważniejsze cechy, oprócz wykorzystania komputera i Internetu, to komunikacja ze szkołą partnerską w języku obcym, temat projektu związany z podstawami programowymi   przedmiotów nauczanych w szkole oraz nauka przez zabawę.

   

Klasy mundurowe  

 

 

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

Programy unijne  

 

Praktyki zagraniczne FERS

***************************

 

   

Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WCR w Mielcu

   
Copyright © 2024 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.