Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WKU Mielec

 

      „Ekologia dla każdego” tak brzmi hasło spotkania, które odbędzie się 22 lutego o godz. 10:00 na Auli Szkolnej. W ramach spotkania odbędą się prezentacje multimedialne i konkurs ekologiczny. Do rozgrywek konkursowych zostali zaproszeni przedstawiciele wszystkich klas drugich naszej szkoły. Życzymy wszystkim startującym powodzenia! O przebiegu spotkania i wynikach konkursu poinformujemy!

 

        W trakcie trwania konferencji plenarnej, w dniu 14 stycznia 2011 roku nauczyciele Zespołu Szkół  zapoznali się ze specyfiką działań Fundacji Partnerstwo dla Środowiska.

W dniu 10 stycznia 2011 roku odbył się etap podstawowy XXVI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.  W etapie tym wzięło udział 13 uczniów naszej szkoły. Warto wiedzieć, że do tej pory w Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej startowało 1 234 000 uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

          W bieżącym roku szkolnym 2010/2011 rozpoczęliśmy jako Szkoła współpracę z Fundacją Partnerstwo dla Środowiska. Ze strony nauczycieli w projekcie biorą udział: Elżbieta Bąk, Beata Gruszecka, Ewa Kozdęba i Marzanna Mazur-Witek. Do grona zaangażowanych uczniów należą: Magdalena Brzostecka, Magdalena Maziarz, Marek Szydło, Mariola Piechota, Klaudia Piątek, Małgorzata Chmura, Natalia Czerwonka, Kinga Skrzypek, Marek Zieliński, Arek Kusek, Natalia Ćwięka, Karolina Karkosza, Oliwia Ryś, Jakub Michnik. Wszystkich, którzy chcieliby do nas dołączyć serdecznie zapraszamy!

W bieżącym roku szkolnym Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego podjął współpracę z  krakowską Fundacją Partnerstwo dla Środowiska. Zaangażowaliśmy się w konkurs „Wyprawa po gaz ziemny” na film promujący zalety gazu jako paliwa. Partnerem i sponsorem konkursu było PGNiG. Honorowy patronatem konkurs objęli Podkarpacki i Świętokrzyski Kurator Oświaty.

         W bieżącym roku szkolnym  2010/2011 nauczyciele oraz uczniowie Zespołu Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu podjęli współpracę z Fundacją Partnerstwo dla Środowiska, która od przeszło trzynastu lat pomaga mieszkańcom ponad 20 regionów Polski rozwijać współpracę lokalną, przedsiębiorczość i szacunek do środowiska naturalnego. Współdziałając z ponad sześciuset partnerami z całego kraju, w tym organizacjami pozarządowymi, szkołami, samorządem lokalnym oraz przedsiębiorcami Fundacja realizuje szereg długoletnich programów, które mają na celu wprowadzić zasady zrównoważonego rozwoju w codzienne życie Polaków. Dzięki współpracy z fundatorami programy te są stale dostosowywane do potrzeb lokalnych społeczności.

   

Klasy mundurowe  

 

 

   

Jakość powietrza  

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2021 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.