Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WKU Mielec

 

       Wspominanie wakacji i planowanie następnych to często tematy kończącego się Starego Roku. Co prawda nie przy wigilijnym stole, ale również magicznym, dzieciaki tworzyły własnymi rączkami cudeńka. "Przedszkolne zuchy" - grupa VI (PM Nr 8), były czarująco cudowne, co mogą potwierdzić doświadczeni uczniowie klasy 2E.

W przeciwieństwie do zwierząt, owoce przemówiły...... do dzieci. Chęci do pracy przełożyły się też na chęci do jedzenia. Armia ośmiornic została pokonana przez pingwina z Madagaskaru- wyspy palmowej. Nie pomogły im nawet łabędzie. :) Gratulacje dla nauczycielek tej grupy, dla Pani Marii Kopeć oraz Pani Elżbiety Kaczmarczyk. Dziękuję moim uczniom za bezcenną pomoc: Paulina Nowicka, Klaudia Kseń, Paweł Sołtys, Krzysztof Żmuda. Mam nadzieję, że pizza smakowała :)

Agnieszka Kusak

   

Klasy mundurowe  

 

 

   

Jakość powietrza  

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2021 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.