Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WKU Mielec

 

      Mielecki elektryk po raz kolejny został uhonorowany międzynarodowym certyfikatem Zielonej Flagi. Nagrodę wręczono 29 września, podczas uroczystej gali zorganizowanej w Nowohuckim Centrum Kultury. Zespół Szkół reprezentowała nauczycielka geografii, Marzanna Mazur-Witek, koordynatorka wielu projektów ekologicznych.

Wyróżnienie odebrała z rąk Rafała Serafina, prezesa Fundacji Partnerstwo dla Środowiska oraz przedstawiciela warszawskiej Fundacji Inicjatyw Oświatowych, Andrzeja Bidermana. W bieżącym roku o certyfikat walczyło 450 placówek ze wszystkich województw. Doceniono wyłącznie te szkoły, które aktywnie realizowały zadania z zakresu zrównoważonego rozwoju, popularyzowały zdrowy tryb życia i dbały o ochronę środowiska naturalnego. Wśród działań podjętych przez młodzież elektryka największym uznaniem jury cieszyły się: ekologiczny pokaz mody oraz promowanie zalet zdrowej żywności. Ostatnim zadaniem zajęły się nauczycielki przedmiotów zawodowych ZS: Agnieszka Kusak i Magdalena Winiarz.

   

Klasy mundurowe  

 

 

   

Jakość powietrza  

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2021 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.