Szkoła okiem kamery

   

      Tradycją  już się stały odwiedziny uczniów naszej szkoły w redakcji mieleckiego tygodnika KORSO. W listopadzie klasa I „a” profil wojskowy miała okazję poznać redakcję… od kuchni. Dla wszystkich uczniów była to pierwsza wizyta, która zmieniła wyobrażenia o pracy dziennikarzy. Młodzież zadawała mnóstwo pytań, na które uzyskiwała wyczerpujące odpowiedzi. Wojskowi z I „a” przekonali się, że zawód dziennikarza wcale nie jest taki prosty. Uczniami opiekował się pan Wiesław Strycharz.

   

Klasy mundurowe  

 

 

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

Programy unijne  

 

Praktyki zagraniczne FERS

***************************

 

   

Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WCR w Mielcu

   
Copyright © 2024 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.