Szkoła okiem kamery

   

                

     

Na bieżni  Miejskiego Stadionu w Mielcu dnia 07.06.2024 odbył się  III Mielecki  Bieg Przedszkolaka, zorganizowany po raz kolejny przez Przedszkole Miejskie Nr 1 im. Kubusia Puchatka w Mielcu, pod honorowym  patronatem Prezydenta Miasta Mielec  -  Pana Radosława Swół.  Bieg miał na celu promowanie zdrowego stylu życia i aktywności  fizycznej wśród dzieci. W wydarzeniu wzięły udział dzieci z wszystkich przedszkoli  miejskich. Było mnóstwo sportowych emocji  i świetnej zabawy. Imprezie towarzyszyły różne atrakcje :  tańce, zapasy Klubu Extreme Fitness, Klubu Sportowemu Akrobatyka EDU, Studia Tańca Dirty Dance, Klubu Brazylijskiego Ju-jitsu,  oraz piękny śpiew w wykonaniu Julii Tomaszewskiej - absolwentki  przedszkola Nr 1 .

Wsparciem organizacji imprezy byli również uczniowie klas drugich fryzjerskich  Zespołu Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu na czele z Panem Dyrektorem Januszem Kotarbą i opiekunem młodzieży Panią Teresą Szczepańską.  Uczniowie ,,Elektryka” pełnili  bardzo ważne  dla przedszkolaków role:  Kubuś Puchatek -sprzymierzeniec sportowych przedszkolaków i wszystkich występów - w tej  roli Dawid Guła (klasa IIF TUF), towarzyszki Kubusia: Mach Olimpia i Mieszkowicz Anna (klasa IIM SB). Przedszkolakami z różnych Miejskich Przedszkoli opiekowały się i prowadziły na biegi  uczennice z II klasy SB I stopnia: Bajor Weronika, Bieś Kinga, Bury Magdalena, Chmiel Wiktoria, Czachor Natalia, Fesyk Natalia, Hyjek Nikola, Maziarz Marlena, Maziarz Weronika, Piłat Anna, Szpyrka Gabriela oraz Uczennice drugiej  klasy Technikum: Czachor Angelika, Olczyk Karolina, Ogorzałek Gabriela, Pyź  Gabriela. Smakowite lody  ufundowane przez firmę Froneri  uwieńczyły dziecięcą  imprezę promocji zdrowia. To był rewelacyjnie spędzony czas .

Wszystkim zaangażowanym Uczniom ZS  dziękujemy i życzymy dalszej współpracy.

 

   

Klasy mundurowe  

 

 

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

Programy unijne  

 

Praktyki zagraniczne FERS

***************************

 

   

Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WCR w Mielcu

   
Copyright © 2024 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.