Szkoła okiem kamery

   

            

     

 

10 maja 2024 r. w Zespole Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu odbyła się  I Powiatowa Spartakiada Sportów Obronnych, zorganizowana dla uczniów szkół podstawowych, zainteresowanych tematyką wojskowości. Patronat nad Spartakiadą objął Dyrektor szkoły pan Janusz Kotarba.

W ramach Spartakiady, zawodnicy uczestniczyli w dwóch konkurencjach. Był to tor przeszkód i turniej na strzelnicy wirtualnej. W zawodach uczestniczyło 11 zespołów z 6 szkół podstawowych powiatu mieleckiego oraz dzieci z Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu. Po podliczeniu punktacji końcowej ogłoszono wyniki Spartakiady:

  • I miejsce zajął zespół ze Szkoły Podstawowej w Otałęży
  • II i III miejsce zajęły zespoły ze Szkoły Podstawowej nr 2 Tadeusza Kościuszki w Mielcu

Głównym koordynatorem I Powiatowej Spartakiady Sportów Obronnych był nauczyciel wychowania fizycznego Hubert Kardyś, we współpracy z Markiem Ruckim i Markiem Sypkiem - nauczycielami odpowiedzialnymi za strzelnicę wirtualną.

Zwycięzcy Spartakiady  otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz puchary i okolicznościowe medale.

 

   

Klasy mundurowe  

 

 

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

Programy unijne  

 

Praktyki zagraniczne FERS

***************************

 

   

Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WCR w Mielcu

   
Copyright © 2024 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.