Szkoła okiem kamery

   

        

   

 

23 stycznia 2024r. w auli naszej szkoły miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Dyrektor ZS - pan Janusz Kotarba podsumował I półrocze 2023/24 i wyróżnił najlepszych uczniów, którzy na tę uroczystość przybyli ze swoimi rodzicami.

W pierwszej kolejności wymienieni zostali uczniowie z najwyższą średnią ocen w I półroczu 2023/24. Są to:

  1. Patryk Kasprzak - kl. 5C – Stypendysta Prezesa Rady Ministrów
  2. Kacper Zboch - kl. 5C
  3. Katarzyna Szostek - kl. 3B
  4. Katarzyna Jurkowska - kl. 3B
  5. Krystian Baum – kl. 2C
  6. Karolina Adamczyk – kl. 3M
  7. Kinga Bieś – kl. 2M

Uczniowie ci otrzymali dyplomy i nagrody o wartości 100zł z rąk Dyrektora szkoły oraz Przewodniczącego Rady Rodziców – pana Waldemara Pacuły. Rodzice wyróżnionych uczniów otrzymali okolicznościowe listy gratulacyjne.                                                                       

W kategorii uczniów z najwyższą średnią ocen, wyróżnieni zostali również:

Weronika Małodzińska – kl.5D, Tomasz Szczur – kl. 3A, Mateusz Dziekan – kl. 4D, Franciszek Maziarz – kl. 2B, Kacper Kozioł – kl. 3A, Julia Furdyna - kl. 2D, Kinga Kowalska – kl. 2F, Dominik Maziarz – kl. 2B i Marzena Ziobroń – kl. 2F.  

Podczas uroczystości, Dyrektor szkoły wyróżnił również uczniów ze 100% frekwencją. Byli to: Hubert Mucha – kl. 2A, Partycja Kuzara- kl.2D, Igor Dziarmaga – kl. 1A, Damian Kulik – kl. 2D, Anna Gagat – kl. 1A, Ernest Grzeszczuk – kl. 1D oraz wymienieni poprzednio: Krystian Baum, Marzena Ziobroń, Karolina Adamczyk i Kinga Bieś.

Specjalne wyróżnienie, za osiągniecia sportowe otrzymała Wiktoria Miąso z kl.1D.

 Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

Uroczystość uświetnił swoim występem zespół muzyczny złożony z uczniów ZS, który wykonał kilka specjalnie przygotowanych na tę okazję szlagierów. W skład zespołu wchodzą: Tomasz Szczur – kl. 3A, Wojciech Muniak – kl. 2B, Kamil Kozioł – kl. 2C i  Krystian Baum – kl. 2C.  Wokaliści to: Patrycja Rzeźnik – kl. 5D, Michał Dąbrowski – kl. 4A, Damian Kulik – kl. 2D oraz Karol Strzelczyk – kl. 2E. Uczniowie, do występu przygotowywali się pod opieką pana Macieja Fijałkowskiego i pana Andrzeja Kozaka, którzy również wystąpili na scenie.

Na zakończenie uroczystości wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia z Dyrekcją szkoły.

 

 

   

Klasy mundurowe  

 

 

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

Programy unijne  

 

Praktyki zagraniczne FERS

***************************

 

   

Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WCR w Mielcu

   
Copyright © 2024 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.