Szkoła okiem kamery

   

 

           

 

W dniu 23 stycznia 2024r. w godz. 11.00-12.20,  w naszej szkole odbyły się wybory Rzecznika Spraw Ucznia. Wybory przeprowadziła  Szkolna Komisja Wyborcza w składzie: Oliwia Czekaj, Julia Gaj, Kacper Kamuda i Eryk Żelasko. Do głosowania przystąpiło  407 osób. Frekwencja wyborcza wyniosła 64%.

Kandydowali: pani Wioleta Pezda, pan Marek Rucki i pan Dariusz Dudek. Po przeliczeniu głosów ważnych i nieważnych,  Szkolna Komisja Wyborcza ogłosiła, że największą liczbę głosów w wyborach na Rzecznika Spraw Ucznia w Zespole Szkół im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu otrzymał pan Dariusz Dudek, który od tej chwili będzie sprawował tę ważną i odpowiedzialną funkcję. Gratulujemy!

   

Klasy mundurowe  

 

 

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

Programy unijne  

 

Praktyki zagraniczne FERS

***************************

 

   

Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WCR w Mielcu

   
Copyright © 2024 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.