Szkoła okiem kamery

   

„Mam na imię Emilia. Mam 15 lat i jestem  uczennicą klasy IF w Zespole Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Uczę się zawodu technik-fryzjer. Zostałam zauważona przez panią  Lubomirę Trelę - moją nauczycielkę języka angielskiego. Mój talent krawiecki wykorzystuję w swojej pasji „cosplay”.

 Cosplay to jest rodzaj hobby artystycznego. Interesuję się cosplay-em od prawie 3 lat, lecz szyć zaczęłam około roku temu. Moja nauczycielka przekonała mnie do tego, żebym podzieliła się  swymi zdolnościami i zainteresowaniami z innymi.

Zapraszam do obejrzenia większej ilości moich prac na moim instagramie  arigat0o.cosplay”.

   

Klasy mundurowe  

 

 

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

Programy unijne  

 

Praktyki zagraniczne FERS

***************************

 

   

Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WCR w Mielcu

   
Copyright © 2024 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.