Julia Totoń, uczennica klasy IV E liceum ogólnokształcącego awansowała do drugiego etapu ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego - I Know America 2023.👍👏 W edukacyjnych zawodach wzięło udział aż 756 osób, z czego do kolejnej rundy przeszło jedynie 65. Przed Julią kolejne zmagania konkursowe, tym razem uczennica musi przygotować esej na podany przez komisję temat. Konkurs jest organizowany przez Ośrodek Studiów Amerykańskich, Ambasadę USA, Amerykańską Izbę Handlową oraz Uniwersytet Warszawski. Opiekunem naukowym uczennicy jest pani Agnieszka Pietryka-Kusek.

   

Klasy mundurowe  

 

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

Programy unijne  

 

Praktyki zagraniczne FERS

***************************

 

   

Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WCR w Mielcu

   
Copyright © 2024 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.