W dniu 9.11.2022r. Samorząd Uczniowski oraz Szkolne Koło Wolontariacko - Profilaktyczne „Pomocna dłoń” zorganizowali akcję ZGRANA KLASA – Kotylion Narodowy. Przedsięwzięcie połączono z akcją charytatywną pod hasłem Wesprzyj mnie, proszę” na rzecz Filipa Biesia.

            W tym dniu zadbaliśmy, aby barwy narodowe znalazły się na naszych ubraniach, jako kotyliony. Kotyliony wykonane przez wolontariuszy naszej szkoły rozdawaliśmy 9 listopada nauczycielom i uczniom oraz pracownikom szkoły.  Chętnych było wielu i nie trzeba było nikogo namawiać, aby przypiąć kotylion i w ten sposób uczcić rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości oraz wesprzeć finansowo akcję charytatywną na rzecz Filipa. Ponadto, klasy hotelarskie wraz z opiekunami przygotowali kiermasz gastronomiczny, którego dochód zasilił naszą zbiórkę.  Cała kwota zebrana podczas akcji przekazana została na konto fundacji „Siepomaga”, opiekującej się chłopcem. Udało nam się zebrać 1312,98 zł. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, opiekunom za wrażliwość na potrzeby innych, otwarte serca, chęć działania, dzielenia się swoimi talentami, a przede wszystkim dziękujemy za poświęcony czas wolny. To właśnie dzięki takim postawom, nasi Wolontariusze promują ideę pracy na rzecz innych osób, dzielenia się tym, co dobre i zmieniają świat na lepsze. Natomiast darczyńcom dziękujemy za każdy okazany wyraz wsparcia, pomoc, życzliwość i ofiarność.

W tym samym dniu, kontynuowaliśmy całoroczną akcję Zgrana klasa- Kotylion Narodowy i z otrzymanymi biało-czerwonymi kotylionami – symbolem dumy z polskich barw narodowych integrowaliśmy zespoły klasowe poprzez wspólne radosne świętowanie rocznicy odzyskania niepodległości.

            Klasyfikacja akcji „Kotylion Narodowy”

I miejsce klasa 1M - 6 pkt

II miejsce klasa 1F - 4 pkt 

III miejsce klasa 3D - 2 pkt

IV miejsce klasa 4A - 1 pkt

            Klasyfikacja po trzech etapach akcji „Zgrana klasa”

I miejsce klasa 3A - 10 pkt

II miejsce klasa 1M - 8 pkt

III miejsce klasa 4D - 7 pkt

IV miejsce klasa 2B - 5 pkt

IV miejsce klasa 3C i IF - 4 pkt 

V miejsce klasa 3D - 2 pkt

VI miejsce klasa 4A, 1A, 2B - 1 pkt

 

            Wolontariusze oraz Samorząd Uczniowski dziękują tym, którzy wykazali się dużym zaangażowaniem, wspaniałą współpracą oraz wsparli zbiórkę na rzecz Filipa.

Zachęcamy również do udziału w dniu 6.12.2022r., w kolejnym IV etapie akcji Zgrana klasa - "Dzień św. Mikołaja”

   

Klasy mundurowe  

 

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

Programy unijne  

 

Praktyki zagraniczne FERS

***************************

 

   

Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WCR w Mielcu

   
Copyright © 2024 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.