Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WKU Mielec

 

 W dniu 1 marca uczniowie naszej szkoły obejrzeli w kinie film pt. Czarny czwartek... Reżyser Antoni Krauze przypomniał  jedną z najmroczniejszych kart historii PRL- masakrę robotników na Wybrzeżu, podczas której zginęło kilkadziesiąt osób, a ponad tysiąc zostało rannych. W filmie wystąpili znakomici polscy aktorzy m.in. Piotr Fronczewski jako Zenon Kliszko i Wojciech Pszoniak jako Władysław Gomułka. 

 

W seansie wzięli udział uczniowie klas: 1 a, 1b, 1c, 1d, 1f, 1h, 2c, 2d, 2f, 2h, 2i, 3a , 3c, 3e, 4a, 4b, 4d, 4h. Opiekunami uczniów byli: Wiesław Strycharz, Lucyna Maryniak, Halina Bednarz, Małgorzata Barnaś, Zofia Wanatowicz, Elżbieta Bąk, Anna Bajor, Marta Borek, Beata Gruszecka, Małgorzata Lubieniecka, Iwona Żola i Teresa Szczepańska. Dodać należy, iż film ten na długo pozostanie w pamięci uczniów.

 

W.S.

   

Klasy mundurowe  

 

 

   

Jakość powietrza  

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2021 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.