Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WKU Mielec

 

W dniu 22 lutego2011 roku na Auli szkolnej odbyło się spotkanie ekologiczne pod tytułem „Ekologia dla każdego”. W ramach spotkania przeprowadzony został konkurs ekologiczny dla klas drugich. Tematyką konkursu była energia odnawialna, informacje dotyczące segregacji odpadów i zagadnienia z zakresu ochrony środowiska.

Udział w konkursie wzięli:

- Kamil Pająk i Krystian Strycharz z klasy 2a

- Michał Bożek i Daniel Lazur z klasy 2c

- Natalia Ćwięka i Karolina Karkosza z klasy 2d

- Mateusz Bąk i Krzysztof Madej z klasy 2e

- Agnieszka Świątek i Anna Kiełb z klasy 2f

- Jan Muniak i Jakub Różański z klasy 2g

- Kinga Adamczyk i Jakub Gawryś z klasy 2h

- Agnieszka Zielińska i Damian Mysona z klasy 2i

- Magdalena Jachyra i Monika Betlej z klasy 2l.

Prace i wypowiedzi uczniów oceniało jury w składzie: Magdalena Brzostecka, Magdalena Maziarz, Mariola Piechota, Kinga Skrzypek i Klaudia Piątek (uczennice klasy 4a). W konkursie zwyciężyli Michał Bożek i Daniel Lazur. Miejsce drugie zajęli Jan Muniak i Jakub Różański. Trzecia lokata przypadła Agnieszce Świątek i Annie Kiełb. Gratulujemy wszystkim startującym!

Spotkanie obejmowało kilka punktów. Między innymi uczennice klasy 4a, Magdalena Brzostecka i Magdalena Maziarz przedstawiły prezentacje multimedialne: „Odnawialne źródła energii” i „Zasady segregacji odpadów”. Prezentowany był film Jakuba Michnik pod tytułem „Błękitne paliwo”. Grupa dziewcząt pod kierunkiem Pani Agnieszki Kusak przedstawiła pantomimę „Był sobie człowiek…”. Duże wrażenie na publiczności zrobił pokaz sukni ekologicznych.

Całość w efektowny sposób prowadziła uczennica klasy 2d Oliwia Ryś.

Na zakończenie na uczestników spotkania czekał poczęstunek przygotowany przez uczniów klasy 2d pod opieką Pani Magdaleny Winiarz.

Wszystkim uczestnikom spotkania dziękujemy za pomoc i udział w spotkaniu. Organizatorzy: Marzanna Mazur-Witek, Ewa Kozdęba, Beata Gruszecka, Elżbieta Bąk, Ewelina Jaroń-Miotła, Iwona Żola. Uczniowie klasy 2d, 2f i 2c.

 

Zobacz prezentację z konkursu

Scenariusz konkursu

   

Klasy mundurowe  

 

 

   

Jakość powietrza  

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2021 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.