Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WKU Mielec

 

W dniu 4 października 2021r. powołany przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty Zespół do oceny wniosków o udzielenie wsparcia finansowego w ramach realizacji Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025” dokonał oceny wniosków o udzielenie wsparcia finansowego, złożonych przez organy prowadzące.

Wojewoda Podkarpacki podjął decyzję o udzieleniu wsparcia finansowego organom prowadzącym, wskazując szkoły, które zostały zakwalifikowane do udziału w Programie, wraz z wysokością przyznanego im wsparcia finansowego.

Miło nam poinformować, że nasza szkoła po uprzednim przygotowaniu i złożeniu wniosku, została zakwalifikowana do udziału w Programie, uzyskując tym samym wsparcie finansowe w wysokości 15 tyś. zł na zakup książek do biblioteki szkolnej!

Szkoła brała udział również w edycji „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” – Priorytet 3’ na lata 20216-2020, otrzymując w 2017r. podobne dofinansowanie w kwocie 15 tyś zł. W wyniku  realizacji projektu, księgozbiór biblioteki znacznie się wzbogacił. Przy zakupie  nowości wydawniczych uwzględniono preferencje czytelnicze uczniów i nauczycieli.

Również i tym razem biblioteka szkolna będzie promować akcję, prowadzić konsultacje i wsłuchiwać się w oczekiwania społeczności szkolnej. Propozycje książkowych zakupów można zgłaszać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w bibliotece szkolnej.

   

Klasy mundurowe  

 

 

 

   

Jakość powietrza  

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2021 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.