Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WKU Mielec

 

W dniu 17 lutego odbył się III etap ósmej edycji Szkolnego Konkursu Ortograficznego. Mistrzem Ortografii w roku szkolnym 2010/2011 został uczeń klasy  IV C- Przemysław Jamrozy, zaś wicemistrzem również uczeń  klasy IV C –Konrad Burek.

Gratulacje należą się również tym uczniom, którzy przeszli do III etapu konkursu: Krzysztofowi Głodzikowi z klasy IV D, Łukaszowi Białkowi z klasy IV C   i Jakubowi Michnikowi z klasy IV C. Nadmienić należy , iż celem konkursu   było promowanie poprawnej polszczyzny oraz rozbudzanie motywacji do pogłębiania wiedzy i umiejętności ortograficznych. Organizatorzy: pan Wiesław Strycharz i pani Anna Bajor dziękują wszystkim uczestnikom tegorocznego konkursu, a zwycięzcom gratulują imponującej wiedzy z dziedziny ortografii.

W.S.

   

Klasy mundurowe  

 

 

   

Jakość powietrza  

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2021 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.