Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WKU Mielec

 

W piątek, 30 kwietnia, dyrekcja szkoły oraz wychowawcy uroczyście pożegnali uczniów klas maturalnych. Rozdanie świadectw odbywało się z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego. Tegoroczni abiturienci przez wiele miesięcy korzystali z nauki zdalnej, byli również zmuszeni odwołać zaplanowane bale studniówkowe. Mimo trudnej sytuacji epidemicznej nie obyło się bez wielu chwil radości i wzruszeń. Szczególne powody do zadowolenia mieli uczniowie, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem. Byli to: Joanna Adamczyk, Wiktoria Beltramini, Alicja Ciejka, Maksymilian Duszkiewicz, Klaudia Hasek, Szymon Jeziut, Miłosz Kilian, Maciej Kłoda, Dawid Koba, Kamil Kufel, Piotr Ofiara, Kamil Skórski, Natalia Tylutka, Urszula Wachta i Martyna Węglarz. Wszystkim maturzystom życzono powodzenia podczas egzaminów oraz dojrzałych i odpowiedzialnych wyborów dokonywanych w dorosłym życiu.

   

Klasy mundurowe  

 

 

   

Jakość powietrza  

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2021 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.