Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WKU Mielec

 

Magda o swojej pasji

Mam na imię Magda. Mam 19 lat i jestem uczennicą klasy 3D technikum o profilu hotelarskim w Zespole Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Moją największą pasją jest rysowanie i malowanie. W dzieciństwie chodziłam na zajęcia plastyczne. Chętnie brałam udział w różnych konkursach plastycznych, dzięki którym udawało mi się wygrywać nagrody. Dwa lata temu zajęłam III miejsce w konkursie na "100- lecie Odzyskania przez Polskę Niepodległości". Od października 2020 roku zaczęłam uczyć się nowych technik rysowania. Najbardziej lubię rysować portrety osób znanych, sprawia mi to ogromną satysfakcję. Każdą wolną chwile poświęcam szkicowaniu. Planuję dalej rozwijać się w tym kierunku. Dziękuję swojej wychowawczyni Pani Treli za docenienie moich prac i możliwość pokazania ich innym.

   

Klasy mundurowe  

 

 

   

Jakość powietrza  

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2021 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.