Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WKU Mielec

 

Na przełomie marca – kwietnia b.r. uczniowie Zespołu Szkół im. prof. J. Groszkowskiego uczestniczyli w badaniach  naukowych przygotowanych i prowadzonych przez studentów kierunku Finanse i Rachunkowość PWSTE w Jarosławiu. Celem tego badania był pomiar jakości kształcenia w zakresie wiedzy ekonomiczno-finansowej w szkołach ponadpodstawowych na terenie województwa podkarpackiego, a  uzyskane wyniki badań ankietowych pozwolą ocenić jakość pozyskiwania wiedzy ekonomiczno-finansowej w szkołach o profilu ogólnokształcącym, technicznym i w szkołach branżowych.

 

Ponadto, wyniki z przeprowadzonych badań wykorzystane będą do przygotowania artykułów naukowych i referatów, które będą prezentowane na konferencjach naukowych oraz przeznaczone do publikacji w wydawnictwach naukowych oraz  mogą stanowić fundament do prowadzenia dalszych, pogłębionych badań i pozwolą na sformułowanie określonych wniosków dotyczących wiedzy ekonomiczno-finansowej uczniów szkół ponadpodstawowych oraz wstępnych rekomendacji dotyczących perspektyw na przyszłość.

 

W tym przedsięwzięciu uczestniczyła nasza młodzież  klas 2, 3, a nawet klas  maturalnych.

Badania będą przeprowadzone na podstawie uzyskanych odpowiedzi na pytania zawarte w ankiecie skierowanej do uczniów oraz w oparciu o wywiady z nauczycielami prowadzącymi przedmiot „Podstawy przedsiębiorczości” w formie online przy użyciu narzędzia elektronicznego Microsoft Teams. Koordynatorami badań w naszej szkole były: N. Trela, W. Pezda

   

Klasy mundurowe  

 

 

   

Jakość powietrza  

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2021 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.