Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WKU Mielec

 

II Powiatowy Konkurs na Esej w Języku Angielskim  „Essay Expert 2021” , ogłoszony  przez dyrekcję Zespołu Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu, został rozstrzygnięty. Lingwistyczne zawody przeznaczone były dla  uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych zlokalizowanych na terenie Powiatu Mieleckiego. Zadaniem uczestników było napisanie eseju na temat: Jak pandemia COVID-19 zmieniła nasze życie .  Na konkurs wpłynęło 48 prac, wszystkie stały na wysokim poziomie, charakteryzowały się niebanalnym podejściem do tematu oraz bogactwem struktur leksykalno-gramatycznych.

 

Laureatami II edycji Powiatowego Konkursu na Esej w Języku Angielskim ‘Essay Expert 2021” zostali:

 

I miejsce -  Przemysław Feląg, uczeń   Szkoły Podstawowej w Łączkach Brzeskich, opiekun: Monika Dereń

II miejsce ex aequo   – Kinga Makuch, uczennica   Szkoły Podstawowej Nr 13 w Mielcu, opiekun: Małgorzata Robak oraz Barbara Wilk, uczennica   Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu, opiekun: Agnieszka Lamot - Kulawiec

III miejsce –  Maria Wilk, uczennica Społecznej Szkoły Podstawowej w Złotnikach, opiekun: Karolina Wyka

 

Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom za zainteresowanie konkursem. Ze względu na sytuację epidemiczną, uroczysta gala wieńcząca II edycję konkursu w Zespole Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu nie odbędzie się. Dyplomy i nagrody zostaną wysłane pocztą na adresy szkół laureatów. 

 

Warto przypomnieć, że konkurs „Essay Expert 2021” znajduje się w kuratoryjnym wykazie zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych organizowanych w roku szkolnym 2020/2021, które mogą być wymienione na świadectwach ukończenia szkoły podstawowej, dzięki czemu jego laureaci otrzymają dodatkowe punkty przy rekrutacji do szkoły średniej. Pomysłodawcą i koordynatorem powiatowego konkursu jest Magdalena Surdej.

 

   

Klasy mundurowe  

 

 

   

Jakość powietrza  

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2021 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.