Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WKU Mielec

 

Pod takim hasłem w dniach od 1.03.2021 do 8.03.2021r. uczniowie Szkoły Branżowej I stopnia o kierunku fryzjer i uczniowie Technikum Usług Fryzjerskich uczestniczyli w Szkolnym Konkursie Fryzjerskim organizowanym przez naszą szkołę. Konkurs ten od wielu lat budzi ogromne zainteresowanie, wyzwala dużo emocji wśród młodzieży oraz motywuje do podejmowania twórczych zadań.  W tym roku ze względu na panującą epidemię konkurs przyjął formę online. Uczestniczyło w nim 24 uczniów. Młodzi, przyszli fryzjerzy prezentowali swoje umiejętności fryzjerskie na dokumentacji fotograficznej, czerpiąc inspiracje i pomysły na przyszłość. Tematyka konkursu „Koki, loki, warkoczyki” pozwoliła uczniom na rozwinięcie kreatywności i ukazanie swoich talentów, pomysłów, wyobraźni. Nagrody ufundowane przez Dyrektora Szkoły - Panią Lidię Geręło, pozwoliły im poczuć się wyróżnionymi i docenionymi za swoją pracę, zaangażowanie i talent.

 

Laureatami Szkolnego Konkursu Fryzjerskiego online pod patronatem Dyrektora Szkoły  w temacie „Koki, loki, warkoczyki” są:

I miejsce ex aequo: Wiktoria Konieczna kl. II M (SB) i Klaudia Gakan kl. II D (TUF)

II miejsce- Gabriela Pisarczyk kl. II D (TUF)

III miejsce- Anna Czołnowska kl. II M (SB)

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy, dziękujemy również uczestnikom za udział. 

Zorganizowanie konkursu wymagało dużego zaangażowania dlatego serdecznie dziękujemy osobom, które zaoferowały swoją pomoc: Pani Dyrektor Lidii Gereło, Przedstawicielowi Firmy ,,HAARHAUS”, Salonowi Fryzjerskiemu ,,LENA” oraz Organizatorom Konkursu, Paniom: Iwonie Żola, Marzenie Roczniak, Teresie Szczepańskiej, Edycie Grzelak.

   

Klasy mundurowe  

 

 

   

Jakość powietrza  

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2021 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.