Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WKU Mielec

 

II Powiatowy Konkurs na Esej w Języku Angielskim „Essay Expert, został umieszczony w kuratoryjnym wykazie zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych organizowanych w roku szkolnym 2020/2021, które mogą być wymienione na świadectwach ukończenia szkoły podstawowej. Dzięki temu laureaci „Essay Expert” otrzymają dodatkowe punkty przy rekrutacji do szkoły średniej. Zarządzenie w sprawie wykazu zostało podane do publicznej wiadomości przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w dniu 24 lutego 2021 r.

 

Konkurs „Essay Expert” dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych zlokalizowanych na terenie Powiatu Mieleckiego został ogłoszony po raz drugi przez dyrekcję Zespołu Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu, a jego koordynatorem jest Magdalena Surdej.

   

Klasy mundurowe  

 

 

   

Jakość powietrza  

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2021 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.