Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WKU Mielec

 

Na imię mam Estella. Mam 18 lat. Jestem uczennicą klasy 2Mg o profilu fryzjerskim w Zespole Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. W dzieciństwie rysowanie było czynnością, która wypełniała mój wolny czas. Dopiero po docenieniu mojego talentu, stała się ona pasją, która poprowadziła mnie do wielu konkursów plastycznych. M.in. dwa lata temu wzięłam udział w konkursie architektonicznym ,,100-lecie Odzyskania przez Polskę Niepodległości". Zajęłam w nim drugie miejsce. Po gimnazjum miałam możliwość starania się o przyjęcie do Liceum Plastycznego w Rzeszowie. Jednak większą pasją okazała się muzyka. Uczęszczając do szkoły w Rzeszowie, musiałabym zrezygnować ze szkoły muzycznej pierwszego i drugiego stopnia im. Mieczysława Karłowicza  w Mielcu,  do której uczęszczam do dziś. Uwielbiam rysować rzeczy, na które ludzie nie zwracają uwagi. Krajobrazy i portrety malowano już wiele razy, a rzeczy typu: ludzkie serce czy najzwyklejsze nożyczki, dla mnie są równie ciekawym motywem plastycznym .

Jeśli chodzi o moją technikę, to na początku wykonuję  niewielki szkic proporcji, następnie długopisem rysuję  kontur, nadaję kolor kredkami, a na końcu cieniuję. Większość ludzi się zastanawia dlaczego moje prace są wykonywane długopisem, a ja tylko odpowiadam, że ta technika mi odpowiada  i w niej odnajduję się najlepiej. Bardzo dziękuje Pani Treli za docenienie mojego talentu i możliwość podzielenia się z innymi moimi pracami.

   

Klasy mundurowe  

 

 

   

Jakość powietrza  

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 Comenius



Projekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2021 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.