Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WKU Mielec

 

Dzięki uczestnictwu w rządowym projekcie Aktywna tablica nasza szkoła wzbogaciła się o nowoczesny sprzęt elektroniczny. Najbardziej zaawansowanymi technologicznie urządzeniami są trzy tablice interaktywne. Każda z nich ma własne oprogramowanie i dostęp do Internetu. Są obsługiwane podobnie jak tablet czy smartfon – za pomocą dłoni. Charakteryzuje je przejrzysta nawigacja, łatwy dostęp do wielu dostępnych funkcji oraz intuicyjne poruszanie się po menu. Można do nich podłączać urządzenia zewnętrze, obsługiwać dziennik elektroniczny, korzystać z nieograniczonych materiałów edukacyjnych dostępnych w sieci a także pisać czy rysować. Urządzenia te w olbrzymim stopniu ułatwiają prowadzenie każdego typu zajęć szkolnych.

   

Klasy mundurowe  

 

 

   

Jakość powietrza  

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2021 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.