Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WKU Mielec

 

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła, już po raz kolejny, została nagrodzona w konkursie „Projektanci edukacji”, organizowanym przez Wydawnictwo Nowa Era, zdobywając tym samym grand finansowy w wysokości 1000zł !

7 stycznia 2021 w siedzibie Nowej Ery odbyło się posiedzenie jury tegorocznej, jedenastej edycji konkursu. Spośród 457 nadesłanych pomysłów na projekty edukacyjne, wyłonionych zostało 60. Kolejnych 15 pomysłów wybrali internauci.

Nagrodzony projekt - „Satysfakcja z pracy kelnera” brał udział w ogólnopolskim głosowaniu. Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli  Zespołu Szkół, znalazł się wśród pięciu, wyróżnionych przez internautów. Dzięki tej nagrodzie, szkoła oprócz grantu 1000 zł na realizację, otrzymała też  półroczną prenumeratę magazynu FOCUS i została wpisana na Mapę Dobrze zaPROJEKTowanej Edukacji.

Organizatorzy w podsumowaniu konkursu, podkreślali kreatywność i wielkie zaangażowanie uczniów i nauczycieli, którzy mimo pandemii, znaleźli chęć i czas na przygotowanie niebanalnych pomysłów.

Koordynatorem konkursu w naszej szkole jest p. Ewa Bożek. Projekt „Satysfakcja z pracy kelnera” został opracowany przez p. Agnieszkę Kusak. W jego realizację  włączyły się również panie : Zofia Fijałkowska i Dorota Kania – Pomykała.

   

Klasy mundurowe  

 

 

   

Jakość powietrza  

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2021 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.